Šiuo metu mokykloje yra atkuriami kalavijo su bakleriu (mažu skydu) ir lenkto kardo kovos menai. Treniruotės vyksta kas savaitę: 

Ketvirtadienis, 19:00–20:30 – Kardas

Ketvirtadienis, 20:30–22:00 – Kalavijas ir bakleris

Adresas: Pamėnkalnio 13 (Tel. 867013834)

Mokyklos tvarka

Atkuriami Europos kovos menai buvo labai efektyvūs, daugelis technikų taiko į pažeidžiamiausias vietas – veidą, pirštus ir plaštakas,  kaklą ir pan. Siekdami nesužaloti vieni kitų, naudojame šiuolaikines priemones – tvirtas veido kaukes, specialias apsaugas. Be to, istoriniai Europos kovos menai turi ir kovinio sporto atmainas, todėl dalyvaujame įvairiuose turnyruose. Šie turnyrai turi reikalavimus kovotojų įrangai.

Norintys dalyvauti treniruotėse, turėtų susisiekti su mokyklos administracija (Kontaktai) ir atvykti į bandomąsias treniruotes. Jų metu ir pirminiu laikotarpiu treniruotėms reikalingos apsaugos ir kita įranga yra skolinamos. Tačiau tikimasi, kad mokiniai pasirūpins savo apsaugas ir įranga (tai yra svarbu, nes įranga turi būti priderinto dydžio prie ją naudojančio asmens).

Pirmą laikotarpį besitreniruojantis tampa kandidatu į mokinius. Būdamas kandidatas, narys gali skolintis ekipuotę, tačiau kovoti gali tik paminkštintais arba plastikiniais ginklais. Kandidatai yra išmokomi pagrindinių technikų ir jiems suteikiami laisvųjų kovų pagrindai.

Svarbu! Tik pilną savo ekipuotę turintis kandidatas gali tapti tikruoju mokiniu. Ekipuotę turi patvirtinti meistras. 

Išlaikę pagrindinių technikų ir saugumo egzaminą, kandidatai gali tapti mokiniais.

Mokiniai yra mokomi visų technikų, taip pat jiems skiriama daugiau laiko laisvosios kovoms. Mokiniai treniruojasi ir kovoja metaliniais ginklais (tik poroje su kandidatu abu privalės naudoti plastikinius).